ثبت شرکت در کرج ..."}
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
ثبت شرکت در کرج ..."}
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی بسته های تخصصی پرسش و پاسخثبت شرکت در کرج ..."}

تعداد بازدید : 154
نویسنده پیام
taze آفلاین


ارسال‌ها : 230
عضويت : 29 /2 /1397
تشکر شده : 2
ثبت شرکت در کرج ..."}
ثبت شرکت در کرج ؛ ایران کوچک
لزوم ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج به این دلیل می باشد که این شهر یکی از کلان شهر های ایران و مرکز استان البرز است . این شهر در دامنه رشته کوه البرز در بلندی ۱۳۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. کرج پس از شهر های تهران، مشهد ، اصفهان به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت ایران لقب گرفته است .این شهر به دلیل مجاورت با پایتخت از نظر صنعتی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته.همچنین به دلیل احداث جاده های غرب کشور( قزوین ، همدان ، تبریز ، زنجان و …) می توان گلوگاه ارتباطی شهر های ایران دانست .
دلایل اهمیت ثبت شرکت در کرج

 1. مجاورت با تهران ،پایتخت ایران .

 2. ارتباط با کلان شهر ها وشهر های صنعتی .

 3. قابلیت گسترش و صنعتی شدن روز افزون .

 4. وجود شهرک های صنعتی ( از جمله شهرک صنعتی اشتهارد )

 5. نیروی کار از تمام اقوام .


 6. مزایای ثبت شرکت در کرج

  1. شما با ثبت شرکت در کرج می توانید در تمام مناقصات و مزایده در حوزه فعالیت شرکت خود ،شرکت کنید و از امتیازات این شهر استفاده نمایید .

  2. با ثبت شرکت در کرج می توانید قرار داد های رسمی و قابل پیگیری را منعقد نمایید و همچنین نیازی به پرداخت جریمه های نقدی به اداره ثبت شرکت ها نخواهید داشت .

  3. بسیاری از شرکت های شهر کرج می توانند برای انجام فعالیت های رسمی و قانونی خود بدون نیاز به مراجعه به سازمان ثبت شرکت ها، وبا مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی ، شرکت خود را در سازمان ثبت شرکت ها ، به ثبت رسمی برسانند. ( مطابق قانون تجارت)


  4. شهرک صنعتی اشتهارد
   شهرک صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز با مساحتی بالغ بر ۱۳۶۳ هکتار یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی استان البرز است که در شهر کرج واقع شده است.
   این شهرک صنعتی دارای ۸۲۰ واحد صنعتی بهره برداری شده است و ۶۲۹ طرح که در حال ساخت می باشد و تا به امروز ۲۱۰۰۰ شغل در آن ایجاد شده است که این عدد نشان دهنده عظمت این شهرک صنعتی و پویایی آن می باشد.
   شهرک صنعتی اشتهارد در اتوبان کرج، محور بوئین زهرا، شهر ماهدشت،ش هر اشتهارد، ۵ کیلومتر بعد از شهر اشتهارد قرار دارد و از نظر دسترسی به راه های ارتباطی بسیار مناسب است و به همین دلیل کارفرما و کارمند هر دو از راحتی بیشتری برخوردارند.
   ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج
   شرکت مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل می شود و هریک از شرکا بدون اینکه سهام شرکت به قطعات تقسیم شود به میزان سرمایه خود مسئول قروض وتعهدات شرکت هستند .
   مدارک لازم برای ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج

   1. کپی شناسنامه تمامی سهامداران

   2. دو نسخه از شرکت نامه تکمیل شده همراه با امضای کلیه سهام داران

   3. دو نسخه از اساسنامه تکمیل شده همراه با امضای کلیه سهام داران

   4. دو نسخه از تقاضانامه تکمیل شده همراه با امضای کلیه سهام داران

   5. گواهی عدم سوء پیشینه فقط برای اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل

   6. دو نسخه ازصورت جلسه ی مجمع عمومی موسس با امضای سهامداران و بازرسین

   7. دو نسخه از صورت جلسه ی هیات مدیرهبا امضای سهامداران و بازرسین

   8. اخذ و ارائه ی مجوز در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد.

   9. تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار،مبنی بر غیر دولتی بودن آن

   10. اصل وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.


   11. ** لازم به ذکر است که اوراق تقاضانامه و شرکتنامه به دلیل بهادار بودن می بایست از محل اداره ثبت شرکت ها تهیه گردد .
    ثبت شرکت در کرج : شرکت تضامنی
    شرکت تضامنی شرکتی است با دو یا چند شریک، برای امور تجاری با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد. در شرکت تضامنی هر یک از شرکا در برابر تمام تعهدات شرکت مسئول هستند، بدین معنی که در صورت هرگونه ضرر باید تمام شرکا جبران خسارت نمایند.
    مدارک لازم برای ثبت شرکت تضامنی در کرج

    1. دو نسخه از تقاضانامه

    2. دو نسخه از شرکتنامه

    3. دو نسخه از اساسنامه

    4. کپی مدارک شناسایی شرکا

    5. مجوز از مراجع ذی صلاح در صورت نیاز


    6. شما با ثبت شرکت در کرج ، می توانید از مزایایی که این شهر دارد ، در پیشرفت شرکت خود استفاده کنید. موسسه ثبت امیران متخصص در ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند ، اخذ گرید و تمام ضمینه ها برای ثبت شرکت می باشد. شما با تماس با تیم کارشناسی ما ،می توانید در تمام ضمینه ها مشاوره رایگان بگیرید.
     موسسه حقوقی امیران با توجه به تنوع ایده هایی که در زمینه ثبت شرکت در کرج ارائه می دهد و یا از شما دریافت میکند، بهترین و ساده ترین راه کار و راه حل را پیش رویتان قرار خواهد داد و معضلات بعد از ثبت شرکت را برایتان مرتفع مینماید. مضافا اینکه در مراحل بعد از ثبت شرکت در کرج با بهره مندی از کادر متخصص حقوقی موسسه و وکلای بومی کرج در خصوص هرگونه ثبت تغییرات و صورتجلسات احتمالی، تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی در آینده نیز ما را در کنار خود خواهید داشت.
     سابقه امیران ثبت در خصوص ثبت شرکت در کرج
     موسسه حقوقی امیران با سابقه ۱۰ ساله تحت عناوین ثبت شرکت در کرج و تمامی استان های کشور ، رتبه بندی پیمانکاری ، اخذ کارت بازرگانی ، برای اشخاص حقیقی و حقوقی ، ثبت برند و لوگو و کلیه امور اداری ، مفتخر است که در کنار تمامی شرکت ها و اشخاص حقیقی از جمله پیمانکاران موفق استان ها ، فعالیت داشته است.
     شرایط ثبت شرکت در کرج
     شرایط ثبت شرکت در تمامی استان های کشور فرآیندی یکسان بوده است. طی فرآیند ثبت بایستی هر استان ، آدرس مربوط به همان حوزه ی ثبتی را به اداره ثبت شرکت ها ارائه دهد. در نتیجه شماره ثبت مربوط به همان استان به آن شرکت اختصاص داده می شود.
     به طور کلی می توان گفت تمامی امور اداری و ثبتی یک شرکت ثبت شده در کرج (از جمله دریافت کد اقتصادی ، در صورت نیاز اخذ مجوز از ادارات مربوطه نظیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغاتی اسلامی ، اداره آموزش و پرورش استان و … ) تشکیل پرونده مالیاتی ، دریافت کارت بازرگانی ، در حوزه ی ثبتی کرج انجام می شود.


سه شنبه 28 اسفند 1397 - 16:48
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ