خرابی های لباسشویی ویرپول
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
خرابی های لباسشویی ویرپول
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی بسته های تخصصی پرسش و پاسخخرابی های لباسشویی ویرپول

تعداد بازدید : 45
نویسنده پیام
iranianservices آفلاین


ارسال‌ها : 9
عضويت : 27 /7 /1399
تشکر شده : 2
خرابی های لباسشویی ویرپول
خرابی های لباسشویی ویرپول
در صورتی که لباسشویی ویرپول شما دچار خرابی شده است و یک و یا چند تا از مشکلات زیر را دارد حتما با نمایندگی ویرپول تماس بگیرید.
تصویر: https://lh5.googleusercontent.com/x_g1xp7wvBn9EQW8PVlM7Ln1MwKvYRGq18UhdXoccj_ONeONzNhemoJ06NxBfrz54d5sEjMOm4GLzAmQgFdXf8OLAB4FnAGrPWosCgp1GZtJ1TZMYSJ0zrHMKdg2-2UDQj9EO2eH
لباسشویی لرزش و صدای زیاد دارد
در صورتی که بلبرینگ دستگاه لباسشویی خراب شده باشد موجب ایجاد سرو صدا میشود که شما بادی پایه های ان را طوری تنظیم کنید که دیگر لرزش نداشته باشد و تکان نخورد.
احتمال دارد کمک فنرها ضعیف یا شکسته شده باشند در بخش در بخش بیرونی دیگ لباسشویی. چند کمک فنر وجود دارد که برای کنترل تعادل و تکان نخوردن دیگ ایجاد شده اند به مرور زمان این کمک ها ممکن است دچار شکستگی و نشتی و یا ضعیف شوند. که در این صورت نیاز به تعویض یا تعمیر خواهند داشت.
یکی دیگر از دلایلی موجب لرزش می شود زیاد بودن لباس ها داخل دیگ لباسشویی می باشد که باعث بهم خوردن تعادل می شود و بهتر است که از این کار پرهیز شود چون باعث خرابی بلبرنگ ها می شود.
یک نکته مهم اینکه اگر صدای ماشین لباسشویی زیاد شد و بوی سوختگی آمد احتمال خرابی موتور وجود دارد و بهتر است با تعمیرات لباسشویی ویرپول در تهران تماس بگیرید.
ماشین لباسشویی کار نمیکند
بیشترین دلیل این مشکل باید از نامتوازن بودن بار لباسشویی باشد. که در این صورت سوئیچ دستگاه تعادل کافی ندارد . برای رفع آن بادی به صورت یکنواخت لباس های را در داخل و همه طرف لباسشویی قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن و خاموش کنید.
اگر درست نشد احتمالا مشکل از تایمر دستگاه است که باید توسط تعمیرات لباسشویی ویرپول در تهران بازدید شود.
آب وارد لباسشویی نمی شود
دلیل آن خراب بودن شیر برقی ، میکرو سوئیچ ، برد الکترونیکی ، تایمر میباشد که حتما باید توسز تعمیر لباسشویی ویرپول بررسی شود.
درب لباسشویی با نمیشود
دلیل آن خراب شدن قفل درب لباسشویی می باشد.دلیل دیگر آن خراب شدن رله یا پمپ تخلیه میباشد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

امضای کاربر : نمایندگی لباسشویی بوش

تعمیرات لباسشویی فریجیدر
یکشنبه 02 آذر 1399 - 14:07
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ