لیپوماتیک
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
لیپوماتیک
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی آیا می دانید...لیپوماتیک

تعداد بازدید : 300
نویسنده پیام
taraneh1991 آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضويت : 25 /7 /1395
لیپوماتیک
آیا می دانید لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک مطمئن ترین وبی خطر ترین روش برای لاغری شکم ،پهلو،پشت و.... است، در واقع لیپوماتیک یا لیزر لیپولیز اینفراسونیک، حذف چربیهای بدن بوسیله لیزر است.


در روش لیزر لیپولیزاینفراسونیک ، ابتدا اندام ناحیه موردنظر به صورت موضعی بی‌حس و سپس سوراخ‌های ۱ تا ۲ میلی‌متریروی پوست ایجاد می‌شود و یک میله باریک وارد قسمت زیرین پوست می‌شود. لیزر از طربق این فیبر به بافت موردنظر تابیده می‌شود .
در اثر تابش اشعه لیزر ، چربی‌ها به صورت نیمه مایع درآمده که پس از آن می‌تواند با فشار از بدن خارج شود. به طور متوسط هر جلسه لیپوماتیک ۱ تا ۳ ساعت طول می‌کشد.

لیپوماتیک یک ماشین فشرده است که با کمک هوا کار میکند و به یک لوله متصل است که به طور اتوماتیک 360 درجه میچرخد.
این لوله دارای یک حرکت لرزشی ثابت می باشد که به طور مؤثری سلول های چربی را بدون آسیب زدن به پوست و بافت های دیگر خارج میکند.

این دستگاه به راحتی قابل حمل میباشد که باعث میشود جراح راحت تر تمرکز کند و جراحی با دقت بیشتری انجام شود.
در ابتدا در محل مورد نظر برای شروع عمل لیپوماتیک ، سوارخی به اندازه 2 الی 5 میلی متر ایجاد شده و از طریق سوراخهای ایجاد شده کانولای دستگاه وارد بافت چربی ناحیه مورد نظر میشود وبا استفاده از میدانی از امواج اینفراسونیک (مادون صوت) بافت چربی ناحیه موردعمل را از بین برده و همزمان جهت بی حسی موضعی واز بین بردن احتمال خون ریزی محلول استاندارد را به میان بافت چربی می فرستد. و در نهایت مخلوط این مایع بی حسی و چربی تخریب شده توسط امواج شده از همان سوراخ ایجاد شده خارج میگردد.

سر کانولای دستگاه لیپوماتیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد میکند ، دستگاه متوقف میشود بنابراین خطر پارگی احشائی و یا امبولی ندارد و به دلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست ، نکروز پوست ویا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد.

یکشنبه 25 مهر 1395 - 16:21
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ