تبلیغات در اینترنتclose
کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی گوش، حلق و بینی -100- کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟

تعداد بازدید : 287
نویسنده پیام
fdiba آفلاین


ارسال‌ها : 23
عضويت : 27 /1 /1396
تشکر ها: 52
کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟
کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟تصمیم در مورد اینکه جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) بکنم یا نه کاملاً شخصی است. شما باید برای این موضوع با جراح بینی تان و خانواده حتماً مشورت کنید. برای بیشتر بیماران که جراحی بینی می شوند تغییرات در تمام طول عمر خواهد بود .
بیماران، افزایش اعتماد به نفس را بعد عمل بینی ذکر می کنند، در روابط اجتماعی احساس بهتری دارند و همچنین در عکسهای خانوادگی احساس زیبایی می کنند. به خاطر همین موضوعات بسیاری از بیماران مدت طولانی صبر می کنند تا جراحی زیبایی بینی انجام شود.

کاندیدای ایده ال برای عمل بینی یک شخص کاملاً سالم است که هیچ دیدگاهی در مورد بینی خود ندارد و فقط می خواهد بینی را بهبود ببخشد، یعنی شخص ایده الیست نباشد. سن ایده ال برای رینوپلاستی و جراحی بینی وجود ندارد و سن مناسب جراحی بینی از حدود 16 یا 17 سالگی است تا حتی 60 سالگی. من جراحی بینی را از سن شانزده سالگی برای بیمارانم انجام داده ام. دختران در سن پانزده و پسران از سن شانزده امکان عمل بینی دارند.
بیماران باید دیدگاه صحیحی نسبت به و توانایی اصلاح جراحی بینی داشته باشند. با تکنیک های مدرن جراحی بینی، نتیجه بسیار بهتر از قبل است گرچه هنوز محدودیت هایی وجود دارد. بیمار باید بداند ما به عنوان جراح چه کاری می توانیم بکنیم و چه کاری نمی توانیم. ارتباط آشکار و صحیح بین جراح و بیمار بسیار مهم است.
من طراحی کامپیوتری جهت برقراری ارتباط بیشتر انجام می دهم. جراح یک انسان است و هیچ وقت کامل و صد در صد نیست. به بیمار باید گفت جراحی مانند تمام فعالیتهای دیگر بشر قطعی و صد در صد و کامل نیست. یک جراح با تجربه تقریباً نتیجه کامل می گیرد ولی صد در صد نیست. این نتیجه بوسیله تکمیل فعالیت هنری و تکنیک های جراحی و بهبود بافتی خوب بدست می آید.


نقش پوست در جراحی و عمل بینی چیست؟

پوست و بافت نرم که استخوان و غضروف را می پوشاند نقش بسیار مهمی در بینی دارند. به عنوان مثال، بیماران با پوست نازک نوک بینی نسبتاً خوبی در نتیجه جراحی زیبایی بینی به دست می آورند. در واقع به این بیماران باید اهمیت ویژه ای در این زمینه که غضروف و استخوان لبه گرد و منظمی پیدا کند داده شود. نباید هیچ لبه تیزی وجود داشته باشد باید از انواع خاص گرافت که از پوست نمایش داده می شود اجتناب کرد (در بیماران با پوست نازک)، همچنین حد فاصل قسمت غضروفی و استخوانی باید بی عیب و نقص باشد. هر بی نظمی کوچکی وقتی ورم ها بخوابد در این بیماران قطعاً نمایش داده می شود. بر عکس بیماران با پوست کلفت و غضروف ضعیف که عمده بیماران ایرانی از این دسته هستند نیاز به گرافت گذاری متعدد دارند و همچنین تقویت نوک بینی بسیار ضروری است. تزریق کورتیکواسترویید و صبر و گذشت زمان باعث بهبود نتیجه رینوپلاستی در دراز مدت می شود.


عمل بینی جهت اقوام مختلف چیست؟

عمل بینی قومی یا برای اقوام مختلف اشاره به جراحی بینی دارد که برای اقوام غیر قفقازی انجام می شود. من معتقدم این مسئله بسیار مهم است چون طیف وسیعی از اقوام و بیماران مختلف امروزه وجود دارد. بینی اقوام مختلف از نظر شکل بسیار متفاوت است. اقوام اروپای شمالی پوست نازک و نوک بینی قوی و زیبا دارند مانند مردم سوئد. هرچه به سمت مدیترانه می رویم پوست ضخیم تر میشود و نوک بینی افتاده تر و بزرگتر می شود، مانند مردم ایتالیا. هر چه به سمت خاورمیانه می رویم پوست ضخیمتر و نوک بینی ضعیفتر و افتاده تر میشود، مانند ایرانی ها. همانطور که متوجه شدید جراح زیبایی بینی قومی خیلی وسعت دارد. من تکنیکهای بسیار اختصاصی برای انواع مختلف بینی استفاده میکنم و هر بینی را با توجه به نوع آن عمل می کنم و تکنیک و گرفت گذاری هر بینی با دیگری قطعاً بسیار متفاوت است.منبع:
جراح زیبایی بینییکشنبه 27 فروردین 1396 - 17:56
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ