نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی حاملگی/ بارداری -260- نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری

تعداد بازدید : 339
نویسنده پیام
xavi آفلاین


ارسال‌ها : 11
عضويت : 12 /9 /1396
سن : 25
نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری
یکی از سوالاتی که برای خانم ها قبل از بارداری پیش می آید این است که تخمک گذاری چه زمانی اتفاق می افتد و نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری چگونه است؟ به طور خاص ، در حدود ۱۴ روز قبل ار قاعدگی ، که اگر دوره ی ماهانه ی شما ۲۸ روزه باشد، ۱۴ روز پس از اولین روز از قاعدگی قبلی شماست. اگر دوره ی ۳۲ روزه دارید، احتمالا تخمک گذاری شما در حدود روز هجدهم از دوره ی شماست. برای اطمینان خاطر از بارداری ، در حول و حوش زمان تخمک گذاری به دفعات مکرر آمیزش داشته باشید. از ۵ روز قبل از زمانی که انتظار تخمک گذاری دارید، شروع کرده و برای دو تا سه روز پس از آن ادامه دهید. چند وقت به چند وقت؟ احتمالا هر دو روز یکبار کافی است؛ ولی در صورتی که همسر شما از اسپرم کافی برخوردار است،چرا از آمیزش خودداری کنید؟




نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری

زمانی دکترها معتقد بودند آمیزش هر روزه تعداد اسپرم ها را کم می کند و باروری را کاهش می دهد اما در مطالعات پزشکی بعدی مشخص شد که این نظریه تنها در مردانی مصداق دارد که تعداد اسپرم های انها در زمان شروع کمتر از حد طبیعی باشد.



کنترل دمای پایه ی بدن








نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری


برخی از خانم ها متوجه شدند که با گرفتن دمای بدن خود به طور مداوم ، می توانند بسیار راحت زمان تخمک گذاری خود را مشخص کنند، به طوری که دما درست در زمان تخمک گذاری افزایش می یابد. برای این منظور هرروز قبل از بلند شدن از تخت دمای بدن خود را به صورت زیر زبانی اندازه بگیرید. درجه حرارت بدن درست قبل از آزاد شدن هورمون محرک جسم زرد LH ، توسط غده ی هیپوفیز به پایین ترین حد خود می رسد که باعث تخمک گذاری می شود. ( دو روز پس از ترشح ناگهانی و شدید هورمون LH ، دمای بدن شما به صورت بارزی افزایش می یابد و بالا می ماند تا قاعدگی انجام شود. اگر باردار شوید دما بالا می ماند) . شاید مایل باشید یک دما سنج مخصوص کنترل دمای پایه بدن برای این منظور بخرید. اما اگر روش اسانتر و دقیق تری را می خواهید از کیت های تخمک گذاری استفاده کنید.


استفاده از کیت پیش بینی کننده ی تخمک گذاری



نحوه استفاده از کیت تخمک گذاریروشی برای کنترل ترشح ناگهانی و شدید LH ، استفاده از یک کیت پیش بینی کننده ی زمان تخمک گذاری در خانه است، که مقدار هورمون LH را در ادرار آزمایش می کند، برخلاف دمای پایه بدن که از دیگر روش ها برای تعیین زمان تخمک گذاری است، این روش دقیق تر بوده و ترشح ناگهانی و شدید LH ، در پیش بینی زمان وقوع تخمک گذاری مؤثر است. یک تست مثبت برای هر دوره به شما می گوید در حال تخمک گذاری هستید و زمان آن چه موقع است. به طور کلی ، این کیت ها بسیار کار آمد هستند. اشکال اصلی قیمت ان است که بسیار گران تر از گرفتن درجه حرارت بدن است ، مخصوصا اگر مجبور شوید برای پیدا کردن زمان تخمک گذاری چندین بار آن را کنترل کنید.
در حال حاضر روش جدیدی برای کنترل تخمک گذاری در دسترس است که به جای آزمایش ادرار ، بزاق دهان را آزمایش می کند. میزان افزایش یافته ی استروژن که در زمان تخمک گذاری به وجود می آید ، موجب می شود بزاق هنگام خشک شدن ، یک الگوی متبلور بسازد. هم آزمایش ادرار و هم آزمایش بزاق ، در تعیین زمان تخمک گذاری به طور یکسان دقیق است. هزینه یک کیت بزاق بسیار بیشتر از کیت ادرار است ولی می توانید بیش از یک سال از آن استفاده کنید.

امضای کاربر : یو پی اس-قیمت یو پی اس-فروش یو پی اس-نودی
سه شنبه 28 آذر 1396 - 14:49
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش



برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.



تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ