لیست آخرین مطالب ثبت شده در انجمن طب اسلامی-شماره 17
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی آخرین مطالب ارسال شده در لیست انتشارلیست آخرین مطالب ثبت شده در انجمن طب اسلامی-شماره 17

تعداد بازدید : 443
نویسنده پیام
mahanazizdell654 آفلاین

مدیر انجمن

عضويت : 17 /12 /1393
محل زندگي : تهران
🍀مجله طب اسلامی🍀

✅سوال)
سلام من غلظت خون دارم میخواستم بدونم چی بهتره برام؟

🌹پاسخ پزشک طب سنتی؛
برای کاهش غلظت خون حجامت کنید. قبل از حجامت دستورغذایی خاصی دارد. بادکش و ماساژ هم لازمه. میبایست اغذيه سودا زا يعني سرد و تر هم نخوريد.
همچنین برای غلظت خون آلو سیاه بپز با آبش بخور خونتو رقیق میکنه.
خون دادن یک کار انسان دوستانه و فداکارانه است
اما از نظر طب سنتی برای شخص خون دهنده مضر است

توصیه میشود اگر دموی و پرخون هستید یا حجامت کنید و یا کار فداکارانه خون دادن را انجام دهید. ولی درمجموع فقط حجامت کنید که عامل پیشگیری و درمان بسیاری از بیماریهاست.

البته بایدتوجه داشت اهدا خون برای بدن انسان هم مفید است.
اماحجامت بستگی به شرایط جسمی فرد و همچنین فصل حجامت که بهترین زمان تابستان است و باید در مراکز معتبر و با تأید مرکز طب سنتی و بوسیله پزشک طب سنتی و یا پزشک عمومی انجام گیرد. و از حجامت در مراکز و مطب شخصی خود داری فرمایید.

✅سوال؛
سلام دخترم ۱۳ساله ست دل درد زیاد داره بیشتر تو ناحیه زیر شکم ودور ناف برای چیه؟ازمایش هم داده چیزی نشون نداده؛

🌹پاسخ طب سنتی؛
احتمال داره پايه نافش پريده باشه. اگر اينطور باشه بايد ببريدش پيش متخصصش پايه هاي نافو جا بندازند.

✅سوال)
ببخشیدمادرمن کمروزانوش دردمیکنه دکترهم خیلی رفته گفتن پوکی استخوان داره براش آمپول وقرص مسکن میدن یه هفته خوبه بعدادوباره بازدردش شروع میشه.

🌹پاسخ؛
یک عدد لیموشیرین و 5عدد بادم خام در روز بخوره.ان شاءالله خوب میشند.

✅سوال)
یکی ازبچه ها تواهوازشرکت فولادشمش کارمیکنه پوست بنده خداازحرات زیادپوستش خشک شده حالا هم پوسته میده بدنش دوسه بارهم دکتررفته براش شامپوی بدن وپمادداده ولی هیچ اثری نکرده خواستم راهنمایی کنید مارو ....ممنونم
🌹پاسخ؛
با روغن زیتون روی پوست را مالش بده ان شاءالله مشکلش حل میشه.

✅سوال)
میشه بپرسم چرا سرطان اینقد شایع شده. چون خود من پدر و مادرمو تو 8 ماه گذشته بخاطر این قضیه از دست دادم و خیلی ترس دارم که نکنه خودمم به این بیماری دیر یا زود مبتلا بشم ؟؟

🌹پاسخ؛
سرطان علل مختلفی دارد ولی علت اصلي سرطان غلبه سوداست. سودا می بايد مهار شود.متاسفانه امروژه اکثر غذاها و خانه ها ي آپارتماني و تنقلات سودا زا هستند.
افرادي که سوداي بالا دارند بايد از مصرف خوراکی های سرد و خشک بپرهيزند.
سودا يعني سردي و خشکي!
همچنین هر غذايي را با مصلحش مصرف کنيد.
تا ميتوانيد اغذيه های کارخانه اي و آماده مصرف نکنيد.
از مصرف نوشابه ، سوسيس و کالباس و سس مايونز اکيدا خودداري کنيد.
مصرف انواع آش را در تغزيه زياد کنيد. مصرف سبزيجات خام خيلي خوبه.. مصرف ريحان تره طرب پياز اينها با غذا خوبه.
داخل خانه دستگاه بخور بزاريد.
البته در درجه اول حتما مزاجتونو بشناسيد و اونو ب تعادل برسونيد.

✅سوال) سلام.من جدیدا خیلی عصبی و گوشه گیر شدم یعنی امکانش هست ک افسردگی گرفته باشم؟؟

🌹پاسخ؛
اينم ميتونه یا از علايم سودا باشه.
مزاجتونو تعديل کنيد اخلاقتون خوب ميشه.
ودیگراینکه عصبانيت و جوش يکي از دلايلش ميتونه حاري کبد باشه.
البته باید به ي متخصص سنتي مراجعه کنيد و از نزديک معاينه بشين تا درصد داغي و حرارت مزاجتونو بفهميد.
باید با دستور غذايي تعديلش کنيد. همه اينا ريشه تغزيه اي دارد. البته فصل و آب و هوا و محل زندگي هم موثره ولي بيشتر ب تغزيه مرتبط با مزاج بستگي داره.

💭💭💭💭💭💭💭💭
🍀مجله پزشکی سلامت🍀
🔹عضویت🔹 باارسال کلمه\"سلامت\" به همراه مشخصات
(نام خانوادگی٬سن وشهر)
به
09357154680
💭💭💭💭💭💭💭💭

✅سوال)
برای درددندان چه چیزی خوبه وساکتش میکنه؟
دندونم دردمیکنه بایدچیکارکنم!

🌹پاسخ؛

برای دندان
پودر میخک
روغن حنضل
موارد در دسترس تر.دندان درد سرد پودر زنجبیل
دندان درد گرم سرکه

در بیشتر موارد انتظار پاسخگویی لحظه ای نداشته باشید
کمی تحمل کنید
قرار نیست معجزه بشه توی دو ثانیه!!
روغن حنضل هم روی دندان مفید است در صورت افاقه نکردن در گوش بچکانید
به روش خاصی استفاده از این روغن دندان سوراخ را نیز پر میکند.

✅سوال)
سلام من گاه گاه نوک زبانم سروبی حس میشه جدیدا به لب پایینم هم سرایت کرده بعد مدتی خوب میشه دوباره تکرار میشه علتش چیه؟

🌹پاسخ؛
اگر موروثی هست باید بروید چکاب و پیشگیری کنید.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

❤حدیث پزشکی؛

پيامبر اکرم فرمودند لا سحر بعدالعشا يعني نبايد بعد از نماز عشا بيدار موند در اسلام بايد بعد از عشا خوابيد و ساعت حدودا دو نصف شب بيدار شد.

امروزه متخصصا با تحقيقات جديد روي بدن انسان فهميده اند پلاکت خون در اين ساعات ساخته ميشه و هر که در اين ساعات خواب باشه بصورت کامل پلاکتها توليد ميشوند ولي اگر در اين ساعات بيدار باشيد عمل توليد پلاکت مختل ميشه و احتمال ابتلا ب سرطان خون ميره بالا .
يکي از علل افزايش سرطان اينه که مردم زمان خواب درستي ندارند تا نيمه شب که بايد خواب باشند بيدار و سحر که بهتر است بيدار باشند ميخوابند و اين عملکرد دستگاه هاي بدن را مختل ميکند.

🍀مجله پزشکی سلامت🍀
🔹عضویت🔹 باارسال کلمه\"سلامت\" به همراه مشخصات
(نام خانوادگی٬سن وشهر)
به
09357154680

دوشنبه 25 اسفند 1393 - 01:45
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.

تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ