کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی بواسیر ( هموروئید)-33کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو

تعداد بازدید : 131
نویسنده پیام
zareisara7474 آفلاین


ارسال‌ها : 9
عضويت : 9 /2 /1398
کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو
هموروئید یا بواسیر در واقع کلاف یا بالشتک های خونی در ناحیه ی مقعد است، که در اثر وارد آمدن فشار بیش از اندازه به ناحیه ی مقعد پاره شده و دچار خونریزی می شوند،هموروئید می تواند همراه با خونریزی و درد نمایان شود. یکی از راهکار هایی ابتدایی درمان که در واقع علائم بیماری را درمان می کند نه خود بیماری را. استفاده از پماد آنتی هموروئید است. این پماد راهکار قطعی و موثر درمان بیماری شناخته نمی شود و ممکن است بیماری پس از طی مدتی مجدداً عود نماید، تنها راهکار قطعی و موثر درمان، درمان هموروئید با لیزر است که با کمترین میزان درد و خونریزی بیماری را درمان نموده و عود مجدد آن پیشگیری می نماید.کاربرد پماد آنتی هموروئید
پماد آنتی هموروئید در مراحل اولیه بیماری هموروئید کاربرد داشته و میتواند علائم این بیماری از جمله درد و خارش را بهبود ببخشد، به علاوه این پماد دارای اثراتی از جمله قابض، ضدالتهاب و ضددرد و بی حس کننده موضعی می باشد و می تواند بواسیر شما را بهبود ببخشد.آنتی هموروئید به دو شکل پماد و شیاف یافت می شود و می تواند افزون بر درمان هموروئید های داخلی و خارجی بیماری های دیگری نظیر اختلالات مجاری مقعدی مانند التهاب مقعد، شقاق، فیستول و … را نیز درمان کند.روش های استفاده از پماد آنتی هموروئید

 • برای استفاده از این پماد حتماً با پزشک مشورت نموده و طبق نظر او از این دارد استفاده نمایید.

 • قبل از مصرف دارو مقعد را به خوبی با آب و صابون بشویید.

 • قبل و پس از استفاده از اپلیکاتور آن را با آب و صابون بشویید.

 • میزان مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد اما درحال معمول یک اپلیکاتور ( یک شیاف) هر روز صبح و شب مورد استفاده قرار می گیرد.


عوارض استفاده از پماد آنتی هموروئیدپماد آنتی هموروئید نباید بیش از 7 روز مصرف شود زیرا در غیر این صورت نه تنها در درمان موثر نبوده بلکه ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشد.عوارض طولانی مدت استفاده از این پماد شامل خارش، التهاب، راش پوستی، سوزش و درد و واکنش های حساسیتی و خونریزی از مقعد می باشد..همان طور که ذکر شد درمان بواسیر توسط پماد آنتی هموروئید درمانی موثر و دائمی نخواهد و احتمال عود مجدد بیماری بواسیر وجود دارد.این پماد تنها می تواند علائم این بیماری را بهبود ببخشد. اگر به فکر درمانی موثر و قطعی برای بواسیر خود هستید باید از درمان هموروئید با لیزر استفاده نمایید زیرا که این درمان در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد درد خونریزی در ناحیه ی مقعد به درمان بیماری پرداخته و امکان عود مجدد بواسیر نیز وجود ندارد.

امضای کاربر : کلینیک زارعی
یکشنبه 09 تیر 1398 - 14:27
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
novin70 آفلاین


ارسال‌ها : 87
عضويت : 20 /1 /1398
تشکرها : 3
پاسخ : 1 RE کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو :
پماد هموروئید جهت درمان علائم هموروئید خارجی، بيماري هاي دردناك اطراف مقعد، درمان خارش قسمت خارجي دستگاه تناسلي زنان و خارش مقعد مصرف ميشود به علاوه پماد آنتی هموروئید اختلالات مجراي مقعدي مانند التهاب راست روده ، شقاق مقعد و فيستول را نیز بهبود می بخشد. به طور کلی می توان گفت پماد هموروئید قادر است علائم زیر را درمان نماید:

 • بهبود التهابات و تورم

 • کاهش درد

 • رفع خونریزی

 • بهبود زخم

 • درمان سوزش و خارش

 • کاهش علائم کلی بواسیر

 • ادامه در اینجا

  سه شنبه 22 مرداد 1398 - 10:41
  ارسال پیام وب کاربر نقل قول تشکر گزارش
  halime70 آفلاین


  ارسال‌ها : 87
  عضويت : 26 /7 /1397
  پاسخ : 2 RE کاربرد پماد آنتی هموروئید و روش های استفاده از این دارو :
  یکی از درمان های اولیه هموروئید استفاده از پماد آنتی هموروئید است. استفاده از این پماد موجب می شود علائم بیماری به سرعت رفع شوند. این دارو دارای خواص قابض، ضددرد و ضد التهاب در نتیجه استفاده از آن می تواند به سرعت علائمی مانند درد، التهاب، تورم و حتی خارش و سوزش را نیز از بین ببرد.
  یکی از درمان های اولیه هموروئید استفاده از پماد آنتی هموروئید است. استفاده از این پماد موجب می شود علائم بیماری به سرعت رفع شوند. این دارو دارای خواص قابض، ضددرد و ضد التهاب در نتیجه استفاده از آن می تواند به سرعت علائمی مانند درد، التهاب، تورم و حتی خارش و سوزش را نیز از بین ببرد.
  هموروئید یا بواسیر یکی از بیماری های شایع مقعدی است، پیش بینی می شود، هموروئید از هر دو نفر یک نفر را درگیر نماید. این بیماری موجب تورم عروق در این ناحیه شده و درد زیادی را به همراه دارد. این بیماری علائم دیگری مانند خونریزی، التهاب و … را نیز در پی دارد. بسیاری از افراد به دنبال راه حل هایی برای درمان هموروئید هستند که بتوانند آن را در کمترین زمان ممکن درمان نمایند. این عارضه بسته به میزان پیشرفت و مرحله بیماری شامل درمان های مختلفی می شود، اما به یاد داشته باشید حتی اگر با راه حل های اولیه علائم شما تسکین یابد باز هم درمان قطعی انجام نشده و نیاز به روش های تهاجمی برای درمان قطعی است. یکی از درمان های اولیه هموروئید استفاده از پماد آنتی هموروئید است. استفاده از این پماد موجب می شود علائم بیماری به سرعت رفع شوند. این دارو دارای خواص قابض، ضددرد و ضد التهاب در نتیجه استفاده از آن می تواند به سرعت علائمی مانند درد، التهاب، تورم و حتی خارش و سوزش را نیز از بین ببرد.
  موارد مصرف پماد آنتی هموروئیدهمان طور که ذکر کردیم این پماد اثرات مختلفی را برای به بدن به همراه دارد، از همین روی در درمان بسیاری از بیماری ها مفید است. از جمله بیماری هایی که با استفاده از پماد آنتی هموروئید بهبود می یابند، می توانیم به این موارد اشاره کنیم :
  درمان عارضه های مقعدی نظیر هموروئید، شقاق، فیستول
  التهاب راست روده
  خارش اطراف مقعدعوارض جانبیاستفاده از این پماد به جز در مواردی که بیش از اندازه مصرف شود، عوارض جانبی را به دنبال ندارد. از همین روی لازم است استفاده از این پماد مطابق نظر پزشک و میزان تعیین کرده وی باشد. برخی از عوارضی که در اثر استفاده بیش از اندازه این پماد ایجاد می شود، به این شرح است :
  التهاب و سرخی پوست
  واکنش های حساسیتی
  خارش و سوزش
  درد
  خونریزینکاتی در رابطه با مصرف پماد آنتی هموروئیدتصویر: https://vanaklaser.ir/wp-content/uploads/2019/07/DSC0995.jpgاز این دارو می توان دو نوبت در روز یک بار صبح و یک بار شب استفاده نمود. بهترین زمان بعد از اجابت مزاج است.
  دوره مصرف این دارو 7 طی روز تعیین شده است و بعد از آن، باید مصرف دارو را قطع نمایید.
  قبل از مصرف حتماً با پزشک مشورت نمایید. این مورد در رابطه با زنان باردار و شیرده ضروری است.
  برای استفاده از این پماد نیاز به اپلیکاتور مخصوص است و باید قبل و بعد از مصرف دارو اپلیکاتور را با آب و صابون بشویید.
  مصرف این دارو برای مبتلایان به ضایعات ویروسی و قارچی، عفونت های ثانویه مقعد و ضایعات سلی مقعد ممنوع است.
  در صورتی که مصرف یک نوبت از دارو را فراموش کردید، اگر زمان زیادی نگذشته استفاده نمایید ولی اگر زمان زیادی گذشته نیازی به استفاده دو برابر از دارو در نوبت بعدی نیست.
  این پماد را در دمای اطاق و به دور از دسترس اطفال قرار دهید.
  جهت نتیجه گیری بهتر می توانید همزمان با مصرف این دارو رژیم غذایی خود را اصلاح نموده و مصرف فیبر را به آن بیافزاید، افزایش مقدار مصرف آب نیز در درمان موثر است.

  امضای کاربر : درمان سرپایی و سریع هموروئید حمام سیتز پماد آنتی هموروئید بهترین روش درمان بواسیر شقاق فیستول و کیست مویی در کلینیک ونک لیزر
  سه شنبه 22 مرداد 1398 - 11:36
  ارسال پیام وب کاربر نقل قول تشکر گزارش  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.  تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ