تبلیغات در اینترنتclose
چه جوری به قشم بریم؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
چه جوری به قشم بریم؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی آیا می دانید...چه جوری به قشم بریم؟

تعداد بازدید : 56
نویسنده پیام
amiralli96 آفلاین


ارسال‌ها : 191
عضويت : 26 /2 /1397
چه جوری به قشم بریم؟
جزیره کیش , هر ساله پذیرای گردشگران بخش اعظمی بدین حیطه است . تفریحات مختلف , سواحل زیاد قشنگ , جاذبه های تاریخی , غذاهای محلی و بازارهای فراوان جذابی در کیش موجود است که نسبتاً یک هجرت شادی بخش را برای گردشگران تور کیش آماده میاورد .
یک کدام از اتفاقات فراوان جذابی که در جزیره کیش می توان اسم پیروزی , قابلیت مهاجرت با کشتی سانی از کیش به جزیره قشم است که دوچندان مورد اعتنا گردشگران قرار می‌گیرد و می‌توانند طی طرح ریزی
بعداز گشت و گذار و تمام کردن هجرت خویش به قشم هم مسافرت نمایند و این جزیره خوشگل را هم از نزدیک ببینند .
چطور میشه از کیش به قشم رفت؟
مسافرت کردن با کشتی برای اکثری از گردشگران تور قشم می‌تواند تجربه ای شادی بخش باشد . ولی قابلیت سفرهای دریایی فقط در گزیده هایی از میهن موجود هست .
سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران هم با راه‌اندازی سفرهای دریایی , این قابلیت و امکان را برای گردشگران اهل ایران و فرنگی آماده میاورند تا بتوانند لذت مسافرت با کشتی را تجربه کرده و یاد ای خیر از سفرشان در ذهن خویش ثبت کنند .
کشتی های تفریحی بخش اعظمی موجود هست که سفرهای دریایی را برای دوستداران آماده میاورد .
ولی یک کدام از کشتی های دوستداشتنی جزیره کیش که در بازه زمان فراوان کوتاهی توانسته اعتنا توده متعددی از گردشگران را در سمت خویش جلب کند , کشتی سانی است که قابلیت و امکان مسافرت دریایی با کشتی از جزیره کیش به قشم را مهیا می نماید .
کشتی سانی در کنار بقیه کشتی هایی که در جزیره کیش کار می نمایند , تجهیزات اکثری دارااست و سفری شادی بخش را برای گردشگران رقم خواهد زد .
این کشتی دارنده ۱۷۶ متر ارتفاع و ۲۳ متر پهنا میباشد . مهاجرت بوسیله کشتی سانی از جزیره کیش به مقصد جزیره قشم اغاز می شود .

یکی از نکات قابل توجهی که در رابطه کشتی موجود هست , توان حمل خوردو با سرنشینان است . این کشتی بضاعت و توان حمل ۳۵۰ ماشین را دارااست و مضاعف مطلوب اشخاصی است که برای مهاجرت از خودرو از قشم به کیش و بالعکس به کار گیری می نمایند .

مهمانانی که با کشتی سانی مسافرت خواهد کرد , برنامه های مضاعف مشغول کننده ای برای آنان در لحاظ گرفته شده‌است تا لحظه های به یادماندنی در‌این کشتی در ذهنشان ثبت شود .

این برنامه ها مضاعف متنوع و درگیر کننده خواهد بود و به طور معمول بخش اعظم مهمان ها در آن کمپانی می‌کنند .

ولی در حالتی که رغبت نداشتید که در‌این برنامه ها کمپانی نمائید میتوانید به عرشه کشتی بروید .

این عرشه دوچندان بزرگ است و می‌توانید ساعتها بر روی عرشه بمانید و به تماشای امواج و مناظر قشنگ دریا بپردازید و سفرتان را شادی بخش فرمایید .

کشتی سانی , تورهای دوچندان متعددی را اجرا می نماید .

امروزه تورهای ترکیبی قشم و کیش در جمهوری اسلامی ایران رونق گرفته اند و کشتی کروز که یک کشتی اقیانوس پیما است , در برگزاری این تورها سهم دار است .

ولی برنامه هایی برای عمل و نقل و انتقال این کشتی در بیرون از مرزها هم درنظر گرفته شده‌است .

کشتی کروز سانی , توان حمل ۳۴۰ کانتینر ۲۰ تنی را داراست و از نگاه حمل توشه هم می‌تواند یکی مطلوب ترین مورد ها برای این خواسته باشد .
مشاهده از جاذبه های قشم را فراموش نکنید .

قشم زیبای های ارگانیک و تاریخی بخش اعظمی دارااست به نحوی که‌این جاذبه ها را صرفا می توان در‌این حوزه‌ از سرزمین روئت کرد .

قلعه پرتغالی ها , کوه نمکدان , دره مجسمه ها , دره ستارگان , جزیره‌ها ناز , تنگه خوب محمد , تنگه چاکوه , صرفا بعضی از جاذبه های قشم است که دیدن آن را به گردشگران پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه 13 آبان 1398 - 16:08
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ