بهترین نرم افزار حسابداری
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
بهترین نرم افزار حسابداری
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی درباره مجموعه بهترین نرم افزار حسابداری

تعداد بازدید : 218
نویسنده پیام
church آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضويت : 8 /10 /1398
بهترین نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری برای یک کسب و کار بسیار ضروری است. با توجه به نیاز ما به یک نرم افزار حسابداری در این مقاله تصمیم گرفتیم به معرفی بهترین نرم افزار های حسابداری بپردازیم. این معرفی ما براساس عواملی مثل خدمات مشتریان، قدمت آن شرکت، کارایی، رتبه سایت در گوگل، قیمت ها نسبت به عملکرد و … است. شما برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری خوب باید بدانید چه ویژگی هایی موجب می شود که نرم افزار حسابداری خوب باشد. این ویژگی ها را در ادامه برای شما آورده ایم.
نرم افزار حسابداری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
شما قبل از اینکه با بهترین نرم افزار های حسابداری آشنا شوید باید بدانید که چه ویژگی هایی آن ها را می تواند از بقیه نرم افزار ها متمایز کند. همین ویژگی ها هستند که این نرم افزار ها را در لیست بهترین نرم افزار های حسابداری سال قرار می دهند و شما در ادامه با این ویژگی ها آشنا خواهید شد.
نرم افزار حسابداری ویژه صنف شما
نرم افزار های حسابداری کلا به دو دسته حسابداری شرکتی ، فروشگاهی تقسیم می شود. حالا برای اینکه این نرم افزار ها ویژه صنف شما شوند باید یکسری تغییرات ایجاد شود و موارد مختص به صنف و کار شما به آن نرم افزار اضافه گردد. بطور مثال شما طلا فروشی دارید و برای اینکه بتوانید با نرم افزار حسابداری کار کنید حتما باید واحد مثقال در نرم افزار باشد. و در بقیه موارد هم به همین صورت باید عمل گردد. حالا اگر شما یک نرم افزاری تهیه کنید که مناسب کار شما نباشد یا باید بی خیال نرم افزار حسابداری خریداری شده شوید یا اینکه نرم افزار را سفارش سازی کنید که هزینه زیادی را برای شما در پی دارد.
نرم افزار حسابداری تحت وب
یکی از نیاز هایی جدیدی که شرکت های حسابداری در مشتریان خود ایجاد کردند و آن هم نرم افزار حسابداری تحت وب است. شما با این نوع از نرم افزار ها می توانید به نرم افزار حسابداری خود در هر مکان و زمان دسترسی داشته باشید. عملکرد تحت وب به این صورت است که شما نرم افزار خود را بصورت تحت وب تهیه می کنید و برای استفاده از آن باید اینترنت داشته باشید. به این صورت که در محل کار شما می تواند بصورت هم آفلاین و هم آنلاین حساب ها در نرم افزار حسابداری ثبت گردد و شما در محلی دیگر یا حتی شعبات شما از همان نرم افزار استفاده می کنند که این امر بدون هیچ تداخلی صورت می گیرد و شما می توانید در لحظه از حساب های خود با خبر باشید.
نرم افزار حسابداری در اپلیکیشن
مورد بعدی در ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب داشتن اپلیکیشن است به این منظور که بتوانید خدمات حسابداری خود را در اپلیکیشن و کامپوتر همزمان انجام دهید. بعضی از اپلیکیشن ها به این صورت نیست و فقط برای ثبت حساب های شخصی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که ارتباط بین کامپیوتر و اپلیکیشن شما باشد می توانید برای سفارش گیری بصورت آنلاین استفاده کنید به این منظور که شخص گارسون در سر میز شروع گرفتن سفارش می کند و زمانی که دکمه ثبت را فشار دهد برای شما در کامپیوتر نمایش و امکان پرینت داده می شود. خوب این یکی از کارایی های ساده ایست که می توان از آن گرفت.
پشتبانی 24 ساعته
یکی از مهم ترین ویژگی های که یک نرم افزار حسابداری باید داشته باشد پشتیبانی در 7 روز هفته است. زمانی که نرم افزار شما از کار بیافتد باید کلا کار را تعطیل کنید یا اینکه حساب های هر شخص را روی کاغذی بنویسید. حالا اگر کار شما یک هایپر مارکت باشد تصور کنید چه اتفاقی می افتد! زیرا اگر شما حساب های خود را ننویسید که در نرم افزار وارد کنید بعد از درست شدن موجب بهم ریختن انبار در نرم افزار می شود و شما باید مجدد انبارگردانی کنید. حال شما این مشکل را زمانی تصور کنید که تعطیلی است و دسترسی به پشتیبان نرم افزار حسابداری خود ندارید.
منبع: حسابداری

یکشنبه 08 دی 1398 - 18:08
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ