چطور میشه ارزان به کیش رفت؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
چطور میشه ارزان به کیش رفت؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی درباره مجموعه چطور میشه ارزان به کیش رفت؟

تعداد بازدید : 159
نویسنده پیام
leiliii آفلاین


ارسال‌ها : 8
عضويت : 19 /7 /1398
چطور میشه ارزان به کیش رفت؟
کیش یکی‌از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد متعددی از تجهیزات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جالب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد نیز آورده است .خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش دوچندان است . با دقت به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی نمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است رغبت داشته باشید که در برنامه‌ای مشخص و تعریف شده در پکیجی از هجرت هتل , خوراک و رستوران , حمل‌ونقل و همینطور مشاهده از جاذبه‌های کیش یا این که تفریحات دیدنی این جزیره به کیش هجرت نمائید . هزینه های سفر به کیش ساده‌ترین و اما شایسته ترین منش وصال به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما گردید و حدود یک ساعت و نیم آنگاه در فرودگاه کیش پیاده گردید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های مختلفی دارااست و با دقت به این‌که چه فصلی از سال باشد و از کدام کمپانی هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و زیر میشود .
شیوه های سخت‌تری هم چهت نیل به کیش موجود است . در‌حالتی که بخواهید زمینی مسافرت نمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . ولی آنچه پس از این کلیه مشقت به‌دست خواهید آورد , حمل اتومبیل با لندینگ کرافت و استعمال از اتومبیل فردی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال خودرو شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان نیز دلایل ورود ماشین به کیش را میپردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک بی نقص ماشین و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید . خوب تر است پیش از ورود به کیش , موقعیت ویژه‌ی رانندگی در کیش را مثل بیشترین سرعت مجاز و موردها دیگر را بپرسید .

کیش یک کدام از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد زیادی از امکانات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جذاب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد هم آورده است .
خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش بسیار است . با توجه به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی فرمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است تمایل داشته باشید که در برنامه‌ای معلوم و تعریف شده در پکیجی از سفر هتل , غذا و رستوران , حمل‌ونقل و همچنین بازدید از جاذبه‌های کیش یا تفریحات جذاب این جزیره به کیش مسافرت نمایید .
ساده‌ترین و ولی بهترین راه و روش رسیدن به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما شوید و حدود یک ساعت و نیم سپس در فرودگاه کیش پیاده شوید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های متفاوتی داراست و با توجه به اینکه چه فصلی از سال باشد و از کدام شرکت هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و پایین میشود.
راه‌های سخت‌تری نیز برای رسیدن به کیش موجود هست . در حالتی‌که بخواهید زمینی مهاجرت فرمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . البته آنچه بعد از این تمامی رنج به‌دست خواهید آورد , حمل خودرو با لندینگ کرافت و استفاده از ماشین شخصی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال اتومبیل شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان هم عوارض ورود خودرو به کیش را می‌پردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک کامل خودرو و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید .

شنبه 10 اسفند 1398 - 22:36
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ