جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی گوش، حلق و بینی -100-جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟

تعداد بازدید : 16
نویسنده پیام
doogh آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضويت : 23 /6 /1399
جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟
جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟
در عمل زیبایی بینی که در گذشته انجام میشد به دلیلی بیش از حد کوچک شدن سوراخ های بینی، در تنفس فرد مشکل ایجاد میکرد . فرد در تنفس احساس راحتی نداشت اما امروزه در رینوپلاستی فشای داخل بینی به اندازه کافی باز هست و هیچ مشکلی از نظر تنفس به وجود می آید.
تصویر: https://lh3.googleusercontent.com/QyBYo0oxZm5aiWhRbN5oJ2TZbrSQCrXEktuJHjuzzNuGAfRe361_wdh4ZzIhnsNUJEI-BQI5DL7WOGexzPVUB6XMAGwLAfIoSp4YO6vrhImd5wpnRnFP19hJANJHgjs8Q2-Nwe8l
از جراحی بینی برای اصلاح تیغه های بینی و یا بینی ها یی که انحراف بینی دارند استفاده میشود که نتایج آن ب خوبی و حتی بهتر از جراحی سپتوپلاستی میباشد.
از دیگ تفاوت های رینوپلاستی با گذشته این است که جراح می تواند همزمان با عمل بینی، جراحی های دیگر مانند جراحی سینوسی و یا کونکابولوزا را انجام دهد.
مزایای رینوپلاستی
رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی برای ایجاد تناسب در صورت انجام میگیرد. بنابراین هدف اول رینوپلاستی زیبایی و ایجاد هماهنگی در اجزای صورت است.
بینی زیبا در طول سال ها از نظرهای افراد مختلف متفاوت بوده است. اما این روزها بیشتر پزشکان تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند که علیرغم بینی فانتزی، ظاهری طبیعی و زیبا به صورت میبخشد.
دلیل کشیده شدن تمایل ها به سمت جراحی بینی طبیعی این است که این نوع بینی با گذشت سالها از مد نیفتاده و زیبایی صورت را از دست نخواهد داد و مورد توجه بیماران قرار گرفته است. علاوه بر ظاهر، جراحی بینی طبیعی اختلالی را در عملکرد بینی به وجود نمی آورد.
منبع :
دکتر دوغایی
http://drdooghaie.com/%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c/

یکشنبه 23 شهریور 1399 - 17:18
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ