راه‌اندازی سایت سفارشی برای چه کسانی مناسب است؟
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
راه‌اندازی سایت سفارشی برای چه کسانی مناسب است؟
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی پیشنهادات و انتقاداتراه‌اندازی سایت سفارشی برای چه کسانی مناسب است؟

تعداد بازدید : 7
نویسنده پیام
samanmaleki آفلاین


ارسال‌ها : 5
عضويت : 15 /11 /1399
راه‌اندازی سایت سفارشی برای چه کسانی مناسب است؟
وقتی که صحبت از راه‌اندازی یک سایت به طور اختصاصی می‌شود ممکن است برای بسیاری از سرمایه‌گذاران جذاب باشد. از آنجاییکه طراحی یک سایت اختصاصی با امکانات ویژه، هزینه‌بر است، بهتر است برای کسب و کارهایی استفاده شود، که امکاناتی خاص می‌خواهند. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره خواهیم کرد.

برندی با ویژگی‌هایی خاص می‌خواهید
یک سایت اختصاصی آزادی عمل بسیاری برای تجارت شما به همراه دارد. به این معنی، که می‌توانید امکاناتی خاص برای سایت خود در نظر بگیرید. در واقع خودتان را از رقبایتان متمایز کنید و تاثیری ویژه روی مشتری‌ها بگذارید.

حرفه‌ای بودن خود را نشان دهید
وقتی برای سایت خود طراحی ویژه‌ای در نظر می‌گیرد و برای آن وقت و هزینه صرف می‌کنید، این پیام را به دیگران می‌رسانید که در کار خود جدی هستید. این پیام موجب می‌شود تا مشتریان نیز توجه ویژه‌ای به کسب و کار شما داشته باشند.
مشتریان را به بیشتر جذب کنید
در طراحی یک سایت به طور سفارشی، شما می‌توانید همه چیز را مطابق با مخاطبان هدف خود طراحی کنید. علاوه بر این شما می‌توانید کنترل بیشتری بر ظاهر و عملکرد سایت خود داشته باشید. این دو عامل تاثیر ویژه‌ای بر افزایش درگیری کاربر با سایت و نرخ تبدیل دارد.

سایت با عملکرد ویژه می‌خواهید
یکی از نقاط ضعف سایت‌هایی که با قالب‌های آماده طراحی میشوند، عملکرد محدود آن‌ها است. به عنوان مثال، در سایت‌های آماده، نمی‌توان فرم‌هایی با امکانات ویژه طراحی کرد. به همین دلیل طراحی یک سایت با امکانات اختصاصی برای شما ضروری است.
هرچند راه‌اندازی یک سایت سفارشی، گزینه‌ای است که تمام صاحبان کسب و کار روی آن سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، اما برای افرادی که امکانات ویژه نیاز دارند، بسیار حیاتی است. البته طراحی یک سایت اختصاصی، فاکتورهایی دارد که می‌تواند بر مدت زمان ایجاد وب سایت و هزینه‌ی در نظر گرفته شده برای آن تاثیرگذار باشد. با تمام این اوصاف باید بگوییم، اگر به دنبال راه‌اندازی برندی ویژه و حرفه‌ای هستید، طراحی اختصاصی سایت برای کسب و کار شما مناسب است.

امضای کاربر : طراحی سایت شرکتی
طراحی انواع وب سایت
یکشنبه 19 بهمن 1399 - 16:11
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ