راحت ترین کشور برای پناهندگی
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
راحت ترین کشور برای پناهندگی
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی درباره مجموعه راحت ترین کشور برای پناهندگی

تعداد بازدید : 107
نویسنده پیام
halime70 آفلاین


ارسال‌ها : 92
عضويت : 26 /7 /1397
راحت ترین کشور برای پناهندگی
لیست کشورهای پناهنده پذیر 2022با مطالعه این لیست می توانید با کشورهای پناهنده پذیر در سال 2022 میلادی آشنا شوید و اگر متقاضی پناهندگی در کشوری خارجی هسیتد ببینید که در این لیست به عنوان کشور پناهنده پذیر وجود دارد یا نه ؟برای هر کشور در این لیست ، شرایط پناهندگی و انوع کیس های پناهندگی موجود را به طور کامل در ادامه مطلب توضیح داده ایم . پس تا انتهای مطلب همراه مهاجر مگ باشید.


راحت ترین کشور برای پناهندگی ایرانیاناما پناهندگی در کشوری مانند آلمان با دقت و جزئیات بالایی بررسی می شود و بیشتر کیس ها رد می شوند. پناهندگی راه مناسبی برای مهاجرت نیست و می توان از طریق سرمایه گذاری در آلمان به راحتی مهاجرت کنید.در مورد راحت ترین کشور برای پناهندگی ایرانی ها می توان به ترکیه هم اشاره نمود که پناهندگی در ترکیه معمولاً به این صورت است که ترکیه فقط به طور موقت از پناهندگان حمایت می کند و به دلیل این که پناهندگان از لحاظ اجتماعی جایگاه نامناسبی دارند به کشورهای دیگر هدایت می شوند.در نتیجه اگر بخواهیم به راحت ترین کشور اروپایی برای پناهندگی ایرانیان اشاره کنیم و یا بگوییم آسان ترین کشورها برای پناهندگی کدام کشورها هستند؟ نمی توان کشورهای مشخصی را در نظر گرفت. در واقع به جای این که به دنبال پناهندگی و راه های غیرقانونی باشید بهتر است از روش های کم هزینه و آسان برای مهاجرت به مقصد مورد نظر خودتان استفاده کنید.پناهندگی کشور آمریکابرای مهاجرت به امریکا، راه های بسیاری وجود دارد؛ که پناهندگی نیز از راه های نامناسب و نادرست مهاجرت به این کشور است. افرادی که دارای شرایط واقعی پناهندگی هستند میتوانند در آمریکا :

  • تا 1 سال بعد از ورود خود به این کشور، درخواست پناهندگی خود را اعلام نمایند.

  • پس از اعلام پناهندگی، نوبت اداره مهاجرت آمریکا خواهد بود، که با بررسی مدارک و ادعاهای ارائه شده، با متقاضی مصاحبه ای حضوری نماید.

  • در صورتی پذیرش پناهندگی، پناهنده می تواند برای همسر خود و فرزندان زیر 21 سال خود درخواست ورود و اقامت در آمریکا را داشته باشد.

  • همینطور پناهنده، پس از 1سال از اخذ پناهندگی، شخص میتواند برای اخذ گرین کارت( GREEN CARD) آمریکا اقدام نماید.


نکته مهم اینجاست که چنانچه فرد به کشور خود بازگردد و دولت امریکا مطلع گردد، شخص بازخواست شده و حتی امکان باطل شدن گرین کارت وی وجود دارد. چرا که این عمل شخص، با ادعاهای وی و مصاحبه و مدارک ارائه شده اش متناقض است.
بر اساس داده های سایت مهاجر مگ mohajermag.ir

امضای کاربر : https://partoclinic.com/
چهارشنبه 06 مهر 1401 - 10:17
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ