خارش و سوزش مقعد چیست،علائم و نشانه ها و دلایل خارش یا سوزش - پاسخ 1
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
خارش و سوزش مقعد چیست،علائم و نشانه ها و دلایل خارش یا سوزش - پاسخ 1
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی بواسیر ( هموروئید)-33 / خارش و سوزش مقعد چیست،علائم و نشانه ها و دلایل خارش یا سوزش ◄ پاسخ 1

halime70 آفلاین


ارسال‌ها : 87
عضويت : 26 /7 /1397
پاسخ : 1 RE خارش و سوزش مقعد چیست،علائم و نشانه ها و دلایل خارش یا سوزش :
[align=start]
بیماری های مقعد وانواع آن
بیماری های مقعدی
یا نشیمنگاه گروهی از بیماری ها هستند که در ناحیه ی مقعد رخ می دهند . مقعد یکی از اصلی ترین اعضای بدن است که در انتهایی ترین قسمت دستگاه گوارش انسان قرار دارد . وظیفه ی اصلی مقعد کنترل و دفع مواد زائد از بدن است . بافت های مختلفی در قسمت مقعد انسان وجود دارد که هر یک عملکرد خاص خود را دارند . بروز هرگونه مشکل یا صدمه به هر یک از این بافت ها می تواند مکانیسم مقعد را بر هم بزند و باعث به وجود آمدن بیماری های مقعدی یا نشیمنگاه شود .
علت به وجود آمدن هر یکی از بیماری های مقعدی متفاوت است و از دلایل گوناگونی نشات می گیرد ولی نشانه ها و علائم مشابهی دارند . به همین دلیل در هنگام برخورد با هریک از علائم و نشانه های مربوط به بیماری های مقعدی بهتر است که به پزشک مراجعه کنید تا با تشخیص درست تری درمان شما آغاز شود .
در یک نگاه کلی علائم و نشانه های کلی
بیماری های مقعدی
درد ناحیه ی مقعد ، خونریزی از مقعد ، خارش و سوزش است و البته برخی بیماری های مقعدی علائم و نشانه های اختصاصی خود را دارند ولی با وجود تمامی اینها بهتر است که یک پزشک علائم و نشانه های شما را بررسی نماید تا علت آن کشف شود .
بیماری های مقعدی مهلک و کشنده نیستند ولی می توانند در کیفیت زندگی شما تاثیر گذار باشند . همچنین این بیماری ها عوارضی دارند که می توانند خطرناک باشند . مثل سرطان .
بیماری مقعدی یا نشیمنگاه در یک تقسیم بندی کلی به 5 دسته ی زیر تقسیم بندی می شوند :

امضای کاربر : درمان سرپایی و سریع هموروئید حمام سیتز پماد آنتی هموروئید بهترین روش درمان بواسیر شقاق فیستول و کیست مویی در کلینیک ونک لیزر
سه شنبه 20 فروردین 1398 - 12:37
ارسال پیام وب کاربر نقل قول تشکر گزارش

تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ